Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Breast Pump Accessories |
| Material Feature | Nitrosamine Free, Phthalate Free |
| Material | Silicon |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
Instock
There are no reviews yet.