Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| power | 2000W |
| Electric heating / hot pot function | Steaming |
| body material | plastic |
| capacity | 6.0L, 3L on both sides |
| applicable Number of people | 5-6 people |
| additional functions | Temperature regulation |
| packing List | Power cord, manual |
| rated voltage | 220V |
| product Size | 350*360*185mm |
| product Weight | 2.3kg |
Instock
There are no reviews yet.