Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 22 × 16 cm |
| Function | steam, Stew Soup, Fry, Keep warm, Reheat |
| Voltage | 220V |
| Power | 500W |
| Certification | CE / EU |
| Pot Bottom Material | Non-stick |
| Brand Name | LUOUPHEI |
| LUOUPHEI Model | GL88 |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.