Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Size | / |
| Package | separates |
| Dimensions | / |
| Model Number | / |
| Gender | Unisex |
| Shape | Animal |
| Warning | / |
| Features | INFLATABLE, musical, SOFT, Stuffed, Flashing |
| Brand Name | Baby Carrier |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Certification | CE |
| Color | As picture |
| material | Wood |
Instock
There are no reviews yet.