Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.183 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 18 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 47*12*6.5cm |
| Package | separates |
| Dimensions | 47*12*6.5cm |
| Model Number | Baby toys |
| Gender | Unisex |
| Shape | Animal |
| Warning | Can not eat |
| Features | SOFT, Stuffed |
| Material | Plush |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Name | Rattles for baby |
| Feature 1 | Soft Animal Handbells Rattles |
| Feature 2 | Worm Soft Infant Plush Toys |
| Feature 3 | Kids toys |
| Feature 4 | Sensory Toy for Babies |
| Feature 5 | Newborn Toddler Gift |
| Feature 6 | Newborn stroller pendant |
| Feature 7 | Educational Toys |
| Feature 8 | Children's toys |
Instock
There are no reviews yet.