Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 9.6*6.2*1cm |
| Package | separates |
| Dimensions | 9.6*6.2*1cm |
| Gender | Unisex |
| Shape | cartoon/卡通, Cartoon bear |
| Warning | / |
| Features | musical |
| Material | Wood, Wood |
| Brand Name | Baby Carrier |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Recommend Age | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Certificate | CE/CPC |
| Use | Chew/shake |
| Item1 | decorations |
| Item2 | Music |
| Item3 | Toys |
| Item4 | Comfort |
Instock
There are no reviews yet.