Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 39*24CM |
| Package | separates |
| Dimensions | 39*24CM |
| Gender | Unisex |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Features | SOFT, Stuffed |
| Material | Plush |
| Brand Name | FUYAOZHISHANG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Feature 1 | Plush toys |
| Feature 2 | Toy cars |
| Feature 3 | Toys for babies |
| Feature 4 | Stroller toy |
| Feature 5 | Hanging toy |
| Feature 6 | For newborn baby |
| Feature 7 | Infant toys |
Instock
There are no reviews yet.