Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | as the pictuure show |
| Package | separates |
| Dimensions | as the pictuure show |
| Model Number | PTZ1527 |
| Gender | Unisex |
| Shape | Animal |
| Warning | / |
| Features | musical, SOFT |
| Material | Wood |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.