Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Features | Educational |
| Warning | Stay away from flame |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 21.9*10.5cm |
| Material | Wood |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Certification | CE |
| baby gift | Decorations |
| Wooden | Educational toys |
Instock
There are no reviews yet.