Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 16 × 4 cm |
| Cover The Head | No |
| Capless | YES |
| Tight Necklinen | No |
| Model Number | SB414 |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | |
| Fabric Type | Herringbone |
| Material | COTTON |
| Brand Name | HOUSBAY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Summer |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Department Name | baby |
| Item type | baby sleeping bag |
| Feature | flower print |
| Temperature | 21 degrees above |
Instock
There are no reviews yet.