Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 1 cm |
| Packing | Single loaded |
| Function | Other Tooth Care Products |
| Material | Silicone |
| Shape | Animal |
| Material Feature | BPA Free |
| is_customized | No |
| Theme | Animals & Nature |
| Certification | CE |
| Model Number | 465937 |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Silicone Children's Toys | Children's Teething Toys |
| Children's Toys | Children's chewing toys |
| Children's Remote Controls | Teether toys |
| Teether | Teether remote control |
| Silicone Teether Products | Silicone Teether |
| Applicable people | Infants and children |
| Children's age | 1 to 6 years old |
| Purpose | Silicone teething remote control toy |
Instock
There are no reviews yet.