Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.087 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Barcode | No |
| Certificate Number | / |
| 3C | Certificate |
| Certification | 3C |
| Warning | – |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Bath toy |
| Material | Cloth |
| Brand Name | Toporchid |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 0-3y |
| Features | Bath |
| Place or origin | Made in China |
| Unit Type | piece |
| Package Weight | 0.13kg (0.29lb.) |
Instock
There are no reviews yet.