Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether, Wooden Beads Bracelet, Wooden Star Bracelet |
| Material | Silicone, Nursing Teething, DIY Baby Teether |
| Shape | Round, Round |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Theme | Animals & Nature |
| Warning | NO |
| Certification | 3C, CE |
| Model Number | Silicone Teether Turtle |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Age range | 7-9 Months |
| Item 1 | Baby Silicone Bracelet |
| Item 2 | Baby Teether |
| Item 3 | Baby Silicone Bracelet |
| Item 4 | Teether For Teeth |
| Item 5 | Baby Silicone Bracelet |
| Item 6 | Cartoon Animal Wooden Teether |
| Item 7 | Pacifier Chain |
| Item type | Toys BPA Free Beech Wooden star |
| Item 8 | Baby Teething |
| Item 9 | Nursing Bracelet |
| Quantity | 1PC |
| Gender | Unisex |
Instock
There are no reviews yet.