Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Pattern Type | Animal |
| Function | Dinnerware Set |
| Model Number | PGJ1193 |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| item | baby feeding bowl |
| type | Baby feeding |
| material | food grade silicone |
| classification | kids tableware set |
| feature | non-slip plate |
| include | plate +spoon +fork |
Instock
There are no reviews yet.