Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 7 cm |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material | Plastic |
| Shape | Round |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.