Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 15*15cm |
| Dimensions | 15*15cm |
| Gender | Unisex |
| Shape | Geometric Shape |
| Features | SOFT, Stuffed |
| Material | Cloth |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| toys | soft toy |
| for newborn baby | toys for newborns |
| toy soft | toys for babies |
| rattle | rattles |
| newborn | for the newborn |
| rattle for baby 0 | rattles for newborns |
| toy for baby | soft rattle |
| baby rattles | baby rattle toy |
| baby toys 0 12 months | toys for baby 0 to 12 months |
| baby sensory toys | baby rattle toys |
| package | OPP Bag |
Instock
There are no reviews yet.