Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 × 10 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 15cm |
| Material | Acrylic |
| Model Number | NAA-GAA-015 |
| Brand Name | FUMOSIK |
| Item Type | Nail Brush |
| Origin | Mainland China |
| Color: | Blue, Rosered, Black, Silver, Gold |
| Use For: | UV gel builder, Nail art painting, liner |
| Suit For: | Professional manicure, pedicure, salon use, DIY use |
| Nail design: | Brushes for manicure |
| Use: | Nails accessories and tools |
Instock
There are no reviews yet.