Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.189 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 17 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dimensions | 65×9.5cm |
| Material | Cloth |
| Gender | Unisex |
| Features | musical, Stuffed, SOFT |
| Recommend Age | 0-6m, 7-12m |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.