Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 11 × 2 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | H-345 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.