Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 160*140cm |
| Material | Mixture |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | CAPES |
Instock
There are no reviews yet.