Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.297 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 14 cm |
| Gender | Male |
| Model Number | XBD |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.