Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.744 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 26 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | TD1557 |
| Material | Plastic |
| Brand Name | DHDH |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.