Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Animal |
| Model Number | Pacifier Clips |
| Size | Baby Pacifier |
| Packaging | Single loaded |
| Material | Wooden |
| Age | > 4 months |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Suitable age | 7-9 months |
| Shape 1 | Rabbit Panda |
| Shape 2 | Animal |
| Shape 4 | Star |
| Place | Baby gifts, product |
| Cleaning | Wipe clean with a damp cloth |
| Benefit | Relieve baby's growing tooth pain |
| Item 1 | Baby Teethers |
| Item 2 | Wooden Teethers |
| Item 3 | Pacifier Clips |
| Item 4 | Nipple Holder |
| Item 5 | Pacifier chain |
| Item 6 | Pacifier clip wood |
| Item 7 | Crochet beads |
| Item 8 | Wood beads |
| Accept 1 | Dropshipping |
| Accept 2 | Food grade |
| Quantity | 1pc |
Instock
There are no reviews yet.