Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 12 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushed |
| Certification | CE, FCC |
| Model Number | 8810 |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 6-8.5cm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.