Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 20 cm |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | 800W-999W |
| Certification | CE |
| is_customized | Yes |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Battery |
| Model Number | rechargeable blower |
| Rated Voltage | 18V |
| Rated Power | Adapt For Makita 18V Battery |
| Brand Name | tuosen |
| Motor type | Brushed |
| Type | Turbo Blower |
| Feature | Snow blower |
| keywords | Battery rechargeable blower |
Instock
There are no reviews yet.