Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Model Number | Gumao-1101 |
| Material | Cotton, Leather, PU |
| Brand Name | GUMAO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | Unisex, Men, Women |
| Size | S, M, L |
| Color | Gray, Green, Denim |
| Weight | about 190g |
| Season | Winter |
| Features | Waterproof, Touch screen, Wear-resistant, Tear-resistant, Scratch-resi |
| Suitable | Ski, Snowboard, Motorcycle, Ride |
Instock
There are no reviews yet.