Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.047 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lead Hardness | HB |
| Writing Point | 0.9mm |
| Packaging | set |
| Body Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Mechanical Pencils |
| tip size | 2.8mm |
Instock
There are no reviews yet.