Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 6 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lead Hardness | 2B |
| Writing Point | 0.2mm |
| Packaging | set |
| Body Material | Metal, Metal/Plastic |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Mechanical Pencils, Mechanical Pencils |
| Model Number | Carpenter Mechanical Pencil set |
Instock
There are no reviews yet.