Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Magnification Ratio | 500X & Under |
| Drawtube | Monocular |
| Material | Plastic |
| Certification | CE |
| Model Number | Industrial Camera Lens |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Mshiwi |
| Theory | Video Microscope |
| Is Smart Device | YES |
| Features | High Definition, Handheld, PORTABLE, Digital |
| Item | HD 3.0 Megapixel Lens |
| Feature | 8-50mm 1/2.5inch Lens C Mount Lens |
| Type | F1.4 Manual IRIS zoom Focus lens |
| Style | Security Camera Lens |
| Application | for CCTV camera, Surveillance Camera. |
| Feature 2 | Varifocal length cctv lens |
| Function | Industrial Machine vision Imaging |
| Function 2 | for Digital image acquisition |
| Used | for live streaming HDMI Camera |
| Used 2 | Automatic Inspection and Analysis |
Instock
There are no reviews yet.