Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.137 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Width | 8mm |
| Length | 5m |
| Model Number | 516tiezhi |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.