Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Plumping Lip Gloss |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Moisturizing Lip Oil |
| Quantity | Mirror Liquid Makeup |
| Model Number | Lip Plumping Booster |
| Benefit | Nutritious, Moisturizer |
| NET WT | 6.5g |
| Brand Name | jaysuing |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | Plump Lip Glow Oil |
| Shelf Life | 3 Years |
| Manufacturer | Lip Plumper |
| Type | Lip Balm |
| Distributor/Importer | Beauty Lip Gloss |
| Brand | Jaysuing |
| Feature 1 | Lip Glaze |
| Feature 2 | Color Changing Lipstick |
| Feature 3 | Liquid Lipstick |
| Feature 4 | Anti Cracking Lip |
| Feature 5 | Moisturizing Lip Balm |
| Feature 6 | Lighten Lip Lines |
Instock
There are no reviews yet.