Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 28 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Non-Stick Cooking Surface, With Observation Window |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | QIUCI |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Deep Frying Pot |
| Power | 1000W |
| Voltage | 110V/240V |
| Feature1 | Multifunctional Cooking |
| Feature2 | deep fryers |
| Feature3 | Non-fat fryer |
| Feature4 | Electric fryers |
Instock
There are no reviews yet.