Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track Light |
| Warranty | 1 Year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Polished Steel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Contemporary |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 110v-264v |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Voltage | 220V, 230V, 240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.