Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 31 × 14 cm |
| Item Width | 22cm |
| Item Weight | 0.68kg |
| Item Length | 31cm |
| Item Height | 39cm |
| Model Number | M639 |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Size | (30cm<Max Length<50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.