Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 18 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Warning | Keep away from fire |
| Model Number | remote control motorcycle |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Battery | 2*1.5V AA (not included) |
| Material | Plastic |
| Brand Name | CONUSEA |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Type | Motorcycle |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Design | RC motor tricycle |
| Feature | Spray stunt car |
| Features 2 | With lights |
Instock
There are no reviews yet.