Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 13 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | Carefully read the details page |
| Scale | 1:16 |
| Power Source | Electric |
| Model Number | KF21 |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 20 minutes |
| Controller Battery | 2*AA battery (not included) |
| Remote Distance | ≥20M |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | YOQIDOLL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
| Product size | 22*11*12cm |
Instock
There are no reviews yet.