Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 18 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | No color box |
| Warranty | 30 days |
| Scale | 1:12 |
| Power Source | Electric |
| Model Number | MN128 |
| Motor | Brush Motor |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 35 minutes |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Battery | 1B |
| Remote Distance | 50cm |
| Material | Metal, Plastic, PU, RUBBER |
| Brand Name | LKCOMO |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.