Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.132 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Dimensions | 8cm/8cm/18cm |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Remote Controller, USB CABLE |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 3-6Y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.