Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.776 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 17 × 7 cm |
| Model Number | Solar Deck Lights |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | NICKEL |
| Warranty | 1 years |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP44 |
| Style | Contemporary |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Certification | CCC, CCC |
| Voltage | 6V |
| Power Source | SOLAR |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | ACETIDE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
| Feature 1 | Solar Deck Lights |
| Feature 2 | Waterproof |
| Feature 3 | LED Step Lights |
| Feature 4 | For Decks Stairs Patio Yard Garden Decor |
Instock
There are no reviews yet.