Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 38 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Weight | 1200g |
| Feature | waterproof, Windproof, Thermal |
| Lining Material | COTTON |
| Material Technology | No |
| Outdoor Jacket Type | Windbreaker |
| Gender | MEN |
| Material | COTTON |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shandong |
| Sport Type | Camping & hiking |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Winter jackets for men | Coat Mens |
| Climbing clothes | Tactical jacket |
| Men's heating jacket | Male winter coat |
| Men's windbreaker | Men's winter jacket |
| Waterproof jacket | Tactical Windbreaker |
Instock
There are no reviews yet.