Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18 × 6 cm |
| Model Number | Walking Cane Handle |
| Handle Material | Plastic |
| Damping System | no |
| Handle | Straight Grip Handle |
| Length (cm) | 15cm |
| Brand Name | MagiDeal |
| Origin | Mainland China |
| shooting stick | crutches |
| hockey stick | expandable baton |
| stripper pole | telescopic baton |
| walking cane | baton defense telescope |
| hiking | trekking poles |
| hiking poles | matraque telescopique auto defense |
| self defense stick | hiking stick |
| canne de marche de luxe | cane sword |
| defense stick | pole |
| MainKey1 | Extra Handle |
| MainKey2 | Old Man Accessories Extra Handle |
| MainKey3 | Elderly Booster Auxiliary Handle |
| MainKey4 | Adjustable Auxiliary For Seniors |
| MainKey5 | Durable Handle Handle |
| MainKey6 | Accessory Broken for |
Instock
There are no reviews yet.