Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 8 cm |
| Wattage | 35W |
| Voltage | 12 V |
| Brand Name | Philips |
| Origin | Mainland China |
| Certification | DOT |
| Base Model | PGJ19-1 |
| Lumens | 800 Lm |
| Part Number | 12360C1 |
| Model | H8 |
| Number of bulb | 1 |
Instock
There are no reviews yet.