Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Type | Floor Mounted |
| Flushing Flowrate | 6.0-9.0 L |
| Flushing Method | Cyclone Flushing |
| Feature | Dual-Flush |
| Material | Ceramic, Ceramic |
| Origin | US(Origin) |
| Size | 27.17"x15.55"x30.71" |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.