Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | / |
| Material Feature | BPA Free, PVC Free |
| Material | Silica gel |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Application stage | Lactation |
| Applicable people | Pregnant women |
| Material grade | Food Grade |
| Temperature resistance degree | 120℃ |
| specifications | S, M, L |
| support | Drop shipping and wholesale |
Instock
There are no reviews yet.