Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 10 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Camellia extract, lauroyl glutamate, glutamic acid |
| Model Number | MZ421 |
| NET WT | 100ml |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3 years |
| Type | Makeup Remover |
| Number of Pieces | One Unit |
| Support 1 : | Retail |
| Support 2 : | Wholesale |
| Support 3 : | Dropshipping |
| Support 4 : | Free Shipping |
| Support 5 : | Within 24 Hours Fast Shipping |
Instock
There are no reviews yet.