Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | AAA Battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 30min |
| Warning | no |
| Remote Distance | 60m |
| Scale | 1:18 |
| Dimensions | 282.7X123.4X108.5mm |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Remote Controller |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| property1 | Henglong 1/18 4runner High Simulation Electric Model |
| property2 | 2.4g Remote Control |
| property3 | Four-Wheel Drive |
| property4 | Children's surprise toy car |
| property5 | with light and sound effects |
Instock
There are no reviews yet.