Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | Other Battery |
| Model Number | 844 |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank |
| Product number | M125 |
| Product name | Remote Control Tank |
| Toy material | Metal |
| Specification | 1:18 |
| Driver power supply | 7.4V rechargeable lithium battery |
| Remote control method | handle |
Instock
There are no reviews yet.