Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1000w |
| Capacity | >2L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Item Package Dimension | 11.74L x 10.49W x 8.99H inches |
Instock
There are no reviews yet.