Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Certification | CE |
| Power (W) | 600-900W |
| Function | Grilling, Sensor Cook, Sterilize |
| Capacity | >30L |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.