Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 26 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 4500w |
| Upper Grill Size | 60*16cm/ 60*18cm/ 60*20cm |
| Bakeware Type | Flat pan |
| Certification | none |
| Type | Electric Contact Grill |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | >2001W |
| Non-Stick Material | Teflon |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| power | 4500w |
Instock
There are no reviews yet.